top of page

Kapavietės dekoravimas skaldele

Tai vienas populiariausių būdų papuošti kapą. Darbai atliekami pagal technologiją, kuri apsaugo kapą nuo žolių augimo.

 

Granito skalda turi dešimtis spalvų ir atspalvių, skirtingų formų ir frakcijų, tad platus ir įvairus medžiagų pasirinkimas yra vienas iš kriterijų rinktis kapus tvarkyti granito skalda.

 

Savo klientams, kurie pasirenka kapo dengimą skalda, visuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį į kelis aspektus:

 

1. Aplinką. Renkantis skaldą labai svarbu atkreipti dėmesį į kapavietės vietą ir supančią aplinką. Jei netoliese yra spygliuočių ar lapuočių –rekomenduojame rinktis smulkios frakcijos skaldą, nuo kurios, grėblio pagalba, nesudėtinga nugriebti spyglius ar lapus.

2. Skalda nėra ilgaamžė. Granito akmens skalda, dekoratyviniai akmenukai ilgainiui susidėvi, praranda savo natūralią spalvą užsineša dūlkėmis. Siekiant išlaikyti jų dekoratyvinę funkciją teks reguliariai keisti skaldą arba išplauti esamą.

3. Spalvas. Rinkdamiesi spalvą, apgalvokite kokiais augalais apželdinsite kapavietę. Neretai, kapas apkraunamas spalvų įvairove nederinant skaldos su paminklu ir pasodintais augalais. Venkite itin ryškių, nepraktiškų spalvų kaip ryškiai balta – laikui bėgant, veikiama aplinkos veiksnių, ji pažaliuoja.

 

 

Kapavietės tvarkymo granito skalda etapai:

 

1. Kapo apžiūra. Dažniausiai, tvarkymo darbų aptarimas įvyksta dar prieš kapo apžiūrą.

2. Darbų suderinimas. Kapavietės tvarkymo ir priežiūros klausimus aptariame susitikimo metu arba nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, galime parengti kapavietės 3D vizualizacijas, pagal Jūsų norus.

3. Įgyvendinimas. Dažniausiai kapavietės tvarkymo granito skalda darbus atliekame 2-iejų savaičių bėgyje. Įgyvendinami sutartą kapavietės tvarkymo projektą, Jūsų pageidavimu, galime pateikti darbų proceso nuotraukas. Sutvarkydami kapą, sutvarkome ir aplinką aplink kapavietę.

4.  Atsiskaitymas. Atlikę darbus – paskambiname. Sutariame susitikimą kapinėse kartu arba savarankiškai apžiūrite ir įvertinate atliktus darbus.

Jei susitikti nepavyksta, atsiunčiame Jums atliktų darbų nuotraukas.

Anchor 1

Domina mūsų paslaugos ar turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes per 1 dieną paskaičiuosime jums kainą, suteiksime nemokamą konsultaciją ir surasime jums geriausius sprendimus!

bottom of page