top of page

Kapaviečių įrengimo paslaugos

Esame meistrų komanda, kapų tvarkymu, užsiimanti jau dešimtmetį. Darbus atliekame greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą. Teikiame garantijas, prireikus išrašome sąskaitas faktūras. Norime Jums pasiūlyti savo paslaugas:

3D vizualizacijos, kapaviečių projektavimas

Prieš pradedant darbus, už nedidelį mokestį galime sukurti 3D kapaviečių vizualizacijas, kurios padeda lengviau pamatyti, kaip atrodys jūsų pasirinktas dizainas.

Kapų dengimas granito plokštėmis

Tai vienas geriausių sprendimų renkantis kapavietės dizainą. Nereikalauja daug priežiūros, todėl tai ypač patogu tiems kas neturi galimybės dažnai lankyti artimūjų kapų.

Granito plytelės

Tai puiki alternatyva granito plokštėms. Šis kapų puošimo variantas identiškas kapo dengimui granito plokštėmis, tačiau nėra tinkamas tuomet, kai kapavietėje bus laidojama daugiau žmonių, nes nuėmus plyteles nebus galimybės jų užklijuoti atgal.

Kapavietės dekoravimas skaldele

Tai vienas populiariausių būdų papuošti kapą. Kapas apsaugomas nuo žolių augimo. Granito skalda turi daug spalvų ir atspalvių, skirtingų formų ir frakcijų, tad platus ir įvairus medžiagų pasirinkimas yra vienas iš kriterijų rinktis kapus tvarkyti granito skalda.

Dekoravimas smėliu

Jeigu neturite galimybės skirti daug lėšų kapavietės įrengimui, galime pasiūlyti dekoravimą smeliu, kuris suteikia tvarkingą kapavietės išvaizdą.

Akmenų dengimas

Jūsų kapavietę galime padengti įvairiais akmenimis, kurie bus ilgaamžiški ir reikalaus minimalios priežiūros.

Trinkelių klojimas

Kapavietę ir aplink ją esančius plotus galime iškloti plytelėmis, kurios suteiks tvarkingumo, bus patogu ir malonu vaikščioti.

Domina mūsų paslaugos ar turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes per 1 dieną paskaičiuosime jums kainą, suteiksime nemokamą konsultaciją ir surasime jums geriausius sprendimus!

bottom of page