top of page

Granito plokštės

Gyvenant dideliu atstumu nuo kapinių, būna sunku rasti laiko aplankyti artimojo kapavietę, todėl klientai, kurie nori, kad kapavietė reikalautų mažai priežiūros, tam pasirenka kapo dengimą granito plokštėmis.

 

Kapas atrodo šiuolaikiškai, išskirtinai, jį nėra sunku prižiūrėti, nes ant akmens neauga piktžolės, o dalinai padengus kapavietę, išlieka vietos augalams.

 

Svarbu paminėti, jog granito būna įvairių spalvų, todėl nėra sunku juos priderinti prie esamo kapo dizaino.

 

 

Dengimas kapavietę granito pokštėmis privalumai:

 

1. Granitas yra atsparus šalčiui, karščiui, mechaniniams ir cheminiams poveikiams tad puikiai atlaiko visas oro sąlygas ir tarnauja metų metus. Yra praktiškas ir ilgaamžis.

2. Nesudėtingas asmens laidojimas ateityje. Tinkamai suprojektavus ir atlikus montavimo darbus, plokštę nesunku nukelti, nes nereikia atlikti sudėtingų griovimo ar rekonstravimo darbų, o palaidojus velionį belieka ją grąžinti į buvusią padėtį.

3. Lengva ir paprasta priežiūra – neauga piktžolės ir nereikės daug laiko skirti kapo tvarkymui, nes viskas, ką turėsite periodiškai atlikti – nušluostyti dulkes ir nuvalyti spyglius bei lapus nuo plokštelių paviršiaus

 

 Esant poereokiui, galime parengti kapavietės vizualizacijas, pagal Jūsų norus ir poreikius.

Domina mūsų paslaugos ar turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes per 1 dieną paskaičiuosime jums kainą, suteiksime nemokamą konsultaciją ir surasime jums geriausius sprendimus!

bottom of page